Info

Naszyjnik w wersji rozbudowanej

W tym sezonie nie nosi się jednego naszyjnika. Warto postawić na kilka minimalistycznych założonych razem, podobnie, jak w przypadku pierścionków.

Jak nosić naszyjniki?

Ekskluzywna biżuteria to także naszyjniki, które można łączyć ze sobą w ramach jednej stylizacji. Można zatem założyć tradycyjny choker z cyrkoniami i dobrać do niego naszyjnik z perłą. Tak więc można łączyć różne rodzaje naszyjników, jak i kamieni. Sprawdźcie jak specjaliści Beller skomponowali przeróżne wzory u siebie. Ważne by tworzyły spójną całość i pasowały do siebie. Można również postawić na kilka cienkich łańcuszków z drobnymi zawieszkami, które nie nadają mu ciężkości i stanowią jedynie delikatny akcent. Modny jest również styl boho. Można więc zdecydować się na składający się z kilku grubszych łańcuszków choker i dobrać do niego naszyjnik z biżuteryjnym frędzlem. Naszyjniki mogą być również zintegrowane na jednym zapięciu.

Wybierz własny projekt naszyjnika

We wszystkich dziedzinach mody bardzo istotna jest możliwość wyróżnienia się i posiadania czegoś unikalnego. Nie inaczej jest w przypadku biżuterii i modnych naszyjników. Można wybrać złote lub srebrne, z miedzi, stali chirurgicznej czy też innego materiału. Taki projekt można stworzyć samemu i przedstawić projektantowi lub zdać się na jego wyczucie stylu, a także preferencji klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *